linbg_avatar
Изберете снимка register_icon
или избери от галерия

Регистрация
cart_icon
Количката Ви е Празна!
cart2_icon
Успешно добавихте избрания продукт в кошницата. Моля изберете:
Продължи пазаруването
Завърши поръчката
';

ZyXEL SFP SX SFP модул ( ZX-SFP-SX )

ZyXEL SFP SX SFP модул
  • Марка:

    ZyXEL

  • Гаранция:

    24 месеца

Описание на ZyXEL SFP SX SFP модул:
Оптичен модул ZyXEL SFP-SX-D, GbE, Multi-Mode, LC, 550m, DDMI

Продукта е разгледан 557 пъти и е любим на 0 потребители

126.15 лв.
В наличност
Рейтинг
Всички цени са с ДДС
Купи с 1 клик

ZyXEL /

Купи
В момента разполагаме с 1586 Различни артикула, 142 Промоционални на ниска цена и 27696 Регистрирани потребители, Онлайн 36 потребители
Бърза връзка към продуктовата гама:
Полезна информация:
LiN.BG ® 2015-2018