linbg_avatar
Изберете снимка register_icon
или избери от галерия

Регистрация
cart_icon
Количката Ви е Празна!
cart2_icon
Успешно добавихте избрания продукт в кошницата. Моля изберете:
Продължи пазаруването
Завърши поръчката
';

ZyXEL SFP LX 10 D SFP модул ( ZX-SFP-LX-10-D )

ZyXEL SFP LX 10 D SFP модул
  • Марка:

    ZyXEL

  • Гаранция:

    24 месеца

Описание на ZyXEL SFP LX 10 D SFP модул:
Оптичен модул ZyXEL SFP-LX-10-D, GbE, Single-Mode, LC, 10km, DDMI

Продукта е разгледан 559 пъти и е любим на 0 потребители

194.30 лв.
В наличност
Рейтинг
Всички цени са с ДДС
Купи с 1 клик

ZyXEL /

Купи
В момента разполагаме с 1586 Различни артикула, 141 Промоционални на ниска цена и 27048 Регистрирани потребители, Онлайн 60 потребители
Бърза връзка към продуктовата гама:
Полезна информация:
LiN.BG ® 2015-2018