linbg_avatar
Изберете снимка register_icon
или избери от галерия

Регистрация
cart_icon
Количката Ви е Празна!
cart2_icon
Успешно добавихте избрания продукт в кошницата. Моля изберете:
Продължи пазаруването
Завърши поръчката
';

TP LINK TL SM321B гигабит SFP модул ( TL-TL-SM321B )

TP LINK TL SM321B гигабит SFP модул
  • Марка:

    TP-LINK

  • Гаранция:

    24 месеца

Описание на TP LINK TL SM321B гигабит SFP модул:
1000Base-BX WDM Bi-Di SFP модул, LC, TX:1310nm/RX:1550nm, SM, 10км

Продукта е разгледан 420 пъти и е любим на 0 потребители

65.70 лв.
В наличност
Рейтинг
Всички цени са с ДДС
Купи с 1 клик

TP-LINK /

Купи
В момента разполагаме с 1607 Различни артикула, 143 Промоционални на ниска цена и 25812 Регистрирани потребители, Онлайн 88 потребители
Бърза връзка към продуктовата гама:
Полезна информация:
LiN.BG ® 2015-2018